Mida teha, kuid ma ei leia end tervishoiutöötajate registrist?

Terviseameti vastused tervishoiutöötajate registrit sagedamini puudutavatele küsimustele.

Tervishoiuteenuste korraldamise seaduse § 501  lg 7 ja majandustegevuse seadustiku üldosa seaduse § 51 lg 1 ja 2  ning Vabariigi Valitsuse  09.10.2008  määruse nr 149 „Tervishoiuteenuse osutamise tegevuslubade riikliku registri põhimäärus“ § 7 lg 3 p 7  ja § 14 lg 7 alusel kuvatakse Terviseameti kodulehel tervishoiutöötajate registris ainult tegevusloaga tervishoiuasutuses ja apteegis töötavad isikud  st on avaldatud seoses tervishoiuteenuse osutamise tegevuslubade andmete avaldamisega ning on seotud tervishoiutöötaja töökohaga.

Kui te ei näe oma nime registris, aga siiski töötate, siis pöörduge oma tööandja poole ja paluge tal kindlasti teie töötamine registris registreerida. Kui te aga ei tööta ja uude töökohta või õppima minemiseks vajate registris olemise tõendamist, siis selleks on Terviseameti poolt väljastatud registreerimistõend. Kui te seda ei ole veel Terviseametist võtnud, saate tõendi kätte Terviseametist Gonsiori 29, I korrus. Tõendi võib välja võtta lihtkirjalise volituse alusel ka keegi teine.

Palun saatke tervishoiutöötajate ja tegevuslubade registrite osakonna töötajale (liina.saar|ä|terviseamet.ee)  e-kirja teel taotlus:

Taotlus nime muutmiseks

Palun muuta tervishoiutöötajate registris minu nimi ...(eelmine nimi ja tervishoiutöötajate registri kood).

Avalduse esitaja nimi
Allkiri, kuupäev

Palun lisage taotluse juurde ka koopia oma uuest isikut tõendavast dokumendist.

Nii tervishoiutöötajate registri kui proviisorite ja farmatseutide registri välisvaates kuvatakse ainult tegevusloaga tervishoiuteenuse osutaja(te) juures või apteegis töötavate spetsialistide nimed, kutsed/erialad, koodid ja töökohad. Kui te ei tööta hetkel  tervishoiuteenuse osutaja juures  registris registreeritud erialal, siis te ei ole registri välisvaates leitav, kuid registris olete endiselt.

Tööandjale tõendab teie registreerimist registreerimisel väljastatud registreerimistõend.

Kui te asute uuesti erialasele tööle tervishoiuteenuse osutaja juurde, siis teavitab teie tööandja sellest Terviseametit ning te muutute taas registri välisveebis nähtavaks.

Kui te soovite kinnitust, et olete endiselt registris või olete kaotanud/pole kätte saanud registreerimistõendit, siis kirjutage palun liina.saar|ä|terviseamet.ee.

 
 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.