Uudised
Ainult tellijale

Kanep sobib ravimiks väga harva

Tartu ülikooli kliinilise farmakoloogia professor Anti Kalda.  Foto: uttv.ee

Harva suhtuvad eestlased mõnda ravimisse nii kirglikult kui kanepiravi eestkõnelejad. Nende sõnavõtud ilmuvad enamasti esoteerikaportaalides. Laias laastus kõnelevad need sellest, et kanep ravivat pea kõiki haigusi (eriti vähki) ja selleks et tuhanded haiged kannatustest päästa, tulevat kanepi kättesaadavust kõvasti lihtsustada.

Imeravimini jõudmise takistuseks peavad kanepientusiastid arstide soovimatust asjaga tegeleda, ravimifirmade ahnust ja riigi jäikust, kirjutab Eesti Päevaleht.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee