Heategevusprojektiga koguti haiglatele üle 120 000 euro

Veebruaris antakse kuueteistkümnes haiglas üle heategevusprojekti „Koos on kergem“ raames kogutud 123 800 eurot.

Neljateistkümnendat aastat korraldatava projekti raames kogusid kõik Selverid heategevuseks raha oma maakonna haigla laste- või sünnitusosakonnale. Haiglaid sai toetada iga poeskäiguga, šokolaadide ostuga ning müntide annetuskasti jätmisega.

Suurim toetussumma, 46 500 eurot läheb Tallinna lastehaigla hingamisfüsioloogia keskusele, mille eest on plaanis soetada köhaaparaat ja ostsillomeeter, millega saab väikelastel hingamisfunktsiooni mõõta.

Tartu Ülikooli Kliinikum kasutab kogutud 16 500 eurot, et soetada Naistekliinikule sünnitusabi mulaaž ja ultrahelideseade, mida kasutatakse raseduse tuvastamiseks ja loote asendi hindamiseks.

Pärnu haigla muretseb kogutud 6500 euro eest vastsündinute intentsiivi uue patsiendimonitori. 

Sel aastal koguti heategevuskampaaniaga rekordsumma 123 800 eurot (eelmisel aastal 113 500).

„Koos on kergem“ heategevusprojekt hõlmas perioodi 1. novembrist 2. jaanuarini. Tänavu kasvas annetusraha eelkõige ostude arvu ja šokolaadide müügi toel.

Kokku toetatakse üle Eesti 16 haiglat ja haiglate lasteosakonda. Aastate jooksul on kogutud toetusi üle poole miljoni euro, mis on läinud haiglate vahel jagamisele.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.