Triin Tabur • 13 veebruar 2017 10:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Teenetemärgi saanud Ants Kass: Arsti silm peab särama

Ortopeed Ants Kass Grand Mani tiitli saamise päeval 2015.  Foto: PERH

Nii pikka lõikust kui 9. veebruaril ei olnud Põhja-Eesti Regionaalhaigla ortopeed Ants Kass kaua tegema pidanud. Operatsioon kestis kokku umbes seitse ja pool tundi.

Pika lõikuse vahepeal operatsiooni juures viibinud kolleegid vahetusid ja üks tulijaist vihjas doktor Kassile, et talle "antakse rist". Et töö aeg oli, lisab ortopeed, siis selle uudise tähendus kohe pärale ei jõudnudki. "Õhtul peale lõikust naine telefonis küsis, et kõik helistavad ja soovivad õnne, mis toimub." 

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee