Kruubi palk Tallinna Haigla projektijuhina on 2000 eurot

Tallinna Haigla projektijuht Sven Kruup.
Tallinna Haigla projektijuht Sven Kruup.

Tallinna Haigla projektijuht Sven Kruup töötab Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuametiga sõlmitud käsunduslepingu alusel.

Tallinna abilinnapea Merike Martinsoni kinnitusel on Tallinna Haigla projektijuht Sven Kruubi töötasu 2000 eurot kuus.

Martinsoni sõnul valiti projektijuht tuginedes tema pikaaegsele töökogemusele SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla juhatuse liikmena aastatel 2001–2016, mil ta juhtis haigla suuremahulise renoveerimisprojekti teostamist.

Ka tõi abilinnapea esile, et Sven Kruup on varasemalt töötanud sotsiaalministeeriumis tervishoiuosakonna juhatajana ja osalenud vabariigi haiglavõrgu arendamise strateegia väljatöötamisel. 

Tallinna Haigla rajamise ajakavast kõneldes tõi Martinson välja, et 2017. aasta augustini koostatakse projekti finantseerimisskeem, funktsionaalne arengukava ja eskiisprojekt. Järgneb haigla projekteerimine detsembrini 2018, edasi kuni mai 2019 toimub ehitushange ning 2019. aasta juunist kuni veebruarini 2022 toimub haigla ehitus.

Tallinna linnavolikogu liige Ants Leemets saatis veebruari algul Tallinna abilinnapea Merike Martinsonile päringu, kus tunneb huvi Tallinna Haiglat puudutava vastu. Muu hulgas küsis Leemets haiglahoone rajamise ajakava ja projektijuhi palga ja tema ametisse valimise tingimuste kohta.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.