1 märts 2017 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Uksed avas uus erahaigla

Kotka Tervisemaja  Foto: Kotka Tervisemaja

Selle aasta alguses avas Tallinnas ilma suurema kärata uksed Kotka Erahaigla, mille eestvedaja on Niine Nahakliinik.

Aasta algusest võtab patsiente vastu Tondil asuv Kotka Tervisemaja, kuhu on kolinud näiteks Niine Kliinik, Dr Kullamaa Plastikakirurgia ja Sakala hambaravi. Kuid tegevust on alustanud ka päris uus kliinik – Kotka Erahaigla. öelnud, et haiglast saab Baltikumi üks kaasaegsemaid päevakirurgiakeskusi.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee