Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Marianne Niin ja haigekassa kontroll on sõbrannad

Kotka Tervisemaja  Foto: Kotka Tervisemaja

Haigekassale topeltarveid esitanud Niine nahakliiniku arst Marianne Niin ja kliinikule järelvalvet teinud haigekassa töötaja on kauaaegsed sõbrannad.

Eelmisel nädalal kirjutas Eesti Päevaleht, et ETV „Pealtnägija” saates avalikustatud Niine nahakliiniku pettus osutus ulatuslikumaks ja organiseeritumaks, kui esiti tundus. Haigekassale topeltarvete esitamist tõendasid selleks ajaks juba sadakonna patsiendi arved. Pärast leheartiklit andis samast leiust lehele teada veel kümmekond inimest. Kliiniku tööga kursis inimesed kinnitasid, et tegu polnud juhusliku eksituse, vaid teadliku kelmusega.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee