Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Juba teatati puugivaktsiini tarneraskusest

Puuk.  Foto: puugiinfo.blogspot.com

Ravimiamet edastab teavet puukentsefaliidi vastase vaktsiini Encepur Adults tarneraskusest.

Müügiloa hoidja GSK Vaccines GmbH on teatanud ravimi Encepur Adults süstesuspensiooni (puukentsefaliidi vastane vaktsiin) tarneraskusest. Vaktsiin on eeldatavasti taas kättesaadav mai algusest. Eesti vajaduste katmiseks piisavas koguses on saadaval vaktsiini Ticovac.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee