Puukentsefaliidi vaktsiinil Encepur Adults on ajutine tarneraskus, mis peaks müügiloa hoidja esindaja sõnul eeldatavasti lõppema juunikuu jooksul.
Apteegis.
  • Apteegis.
  • Foto: Scanpix/Caro
Muretsemiseks pole põhjust, sest juba juunis oodatakse ravimiameti kinnitusel Eestisse Encepur Adults (müügiloa hoidja GSK Vaccines GmbH) vaktsiini lisakoguseid.

Seotud lood

Uudised
  • 02.03.17, 11:42
Juba teatati puugivaktsiini tarneraskusest
Ravimiamet edastab teavet puukentsefaliidi vastase vaktsiini Encepur Adults tarneraskusest.
Uudised
  • 08.06.16, 14:00
Puugid levitavad uue suunana ehrlihioosi
Esimese viie kuuga registreeritud 162 puukborrelioosi- ja neli entsefaliidijuhtu on terviseameti epidemioloogilise valmisoleku büroo juhataja Irina Dontšenko sõnul stabiilne tulemus.
Uudised
  • 18.07.16, 08:00
Puugihaiguse vastu vaktsineerimine kasvas
Terviseameti immuniseerimisülevaate järgi kasvas tänavu II kvartalis vaktsineerimine puukentsefaliidi vastu.
Uudised
  • 10.08.16, 08:00
23 entsefaliiti ja 428 puukborrelioosi
Eilse seisuga on sel aastal terviseamet registreeritud Eestis 23 puukentsefaliidi haigusjuhtu ja 428 puukborrelioosi juhtu.
  • ST
Sisuturundus
  • 15.07.26, 10:08
Lastegastroenteroloogide soovitused: kuidas leevendada lapse kõhulahtisust
Kõhulahtisus on vedel vesine roojamine kolm või rohkem korda päevas. See võib olla äge (kuni 7 päeva), pikaajaline (8–13 päeva) ja krooniline/püsiv (> 14 päeva). Lapseeas esinev kõhulahtisus on tavaliselt viiruslik ning sellega kaasneb sageli oksendamine ja kehatemperatuuri tõus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele