Pikalt poliitikas tegutsenud Vilja Toomast asus tööle Põhja-Eesti Regionaalhaigla (PERH) palliatiivravi keskuse psühholoogina.
Vilja Toomast asus tööle PERHi palliatiivravi keskusesse
  • Foto: snipview.com
«Mul on hea meel olla tagasi siin majas, kust lahkusin 1988. aastal uutele väljakutsetele,» kirjutas Toomast esmaspäeval sotsiaalmeedias. «Täna on mu esimene tööpäev tagasi südamelähedasel erialal, Eesti tipphaigla palliatiivravi keskuse psühholoogina.»

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele