Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Arno Ruusalepal sai mõõt täis

Arno Ruusalepp  Foto: Anni Õnneleid/Eesti Ekspress

Tartu Ülikooli Kliinikumi südame-kirurg Arno Ruusalepp ütleb, et Eesti tervishoiu rahastamine on teinud neist hooajatöölised.

Kirjutate, et tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski valetab: valitsus otsustas eelmise aasta lõpus, et haigekassa saab tänavu riigilt 10 miljonit eurot juurde. Minister lubas, et südamehaiged pääsevad operatsioonile neli korda kiiremini. Te ütlete, et „si*agi“ ei saanud sellest plaanist.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee