Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Peedu: oleme selle aasta lepinguga pigem rahul

Foto: ERR

Põhja-Eestir Regionaalhaigla juht Agris Peedu ütles, et arvestades haigekassa eelarvelisi võimalusi sel aastal, on nad lepinguga pigem rahul.

"Loomulikult esitasime pärast lepingu esmase versiooni saamist Haigekassale omapoolsed täiendavad soovid, mis lähtuvad meie võimekusest ja meie seisukohalt patsientide vajadustest, kuid neid ei pidanud haigekassa võimalikuks sel aastal rahuldada," ütles Peedu. Ta lisas, et nad on omapoolsed vajadused kaardistanud ja loodavad, et valitsuse lähiajal tehtavad otsused võimaldavad regionaalhaiglal oma võimekust efektiivsemalt rakendada tervishoiuteenuse osutamisel.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee