Uudised
Ainult tellijale

Boris Gabovitš: Inimesed ei tohi valu kannatada

Valuarst doktor Boris Gabovitš.  Foto: Ida-Tallinna Keskhaigla

Järjepidev ja pikaajaline valu on Eesti ühiskonnas süvenev probleem, mis vajab kindlasti spetsialisti nõuannet, kinnitab Eesti Valu Seltsi juht Boris Gabovitš.

Valu on inimese kehale koormav, ebameeldiv ning vähendab pikaajaliselt kahtlemata ka elukvaliteeti. Anestesioloog ja Eesti Valu Seltsi president doktor Boris Gabovitš kinnitab, inimesed ei tohi valu kannatada ning see eksiarvamus, et valu peab kannatama, ei pea tohtri sõnul paika

contentIsAvailabeForDoctorsOnly

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee