Violetta Riidas • 16. märts 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Töövaidlusest kaob rahalise nõude piirmäär

Foto: Veiko Tõkman/ÄP

Valitsus kiitis heaks töövaidluse lahendamise seaduse eelnõu, millega kiireneb ja lihtsustub kohtuväline töövaidluste lahendamine ja ühtlasi kaob ka rahalise nõude piirmäär.

Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski sõnul on kehtiv seadus ajale jalgu jäänud ja vajas juba ammu uuendusi. „Valdava osa muudatustest moodustavad uued juhtnöörid töövaidluskomisjonile, et töövaidlust lahendada lihtsamalt, kiiremalt, kvaliteetsemalt ning ka pooltele selgemalt“, ütles Ossinovski. „Kui kehtiv kord võimaldab avalduse läbivaatamist töövaidluskomisjoni istungil, siis eelnõu näeb ette uued võimalused töövaidluse lahendamiseks.“

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee