Triin Tabur • 30 märts 2017 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tallinna EMOd karmistavad vastuvõttu

EMO peaks jääma ainult erakorralist abi vajavale patsiendile.  Foto: Erik Prozes/ÄP

Tallinn linnale kuuluvad haiglad on koostamas terviseseisunditest nimekirja, mille alusel hakatakse edaspidi erakorralise meditsiini osakondades välja selekteerima patsiente, kelle olukorra lahendamine ei ole erakorralist laadi.

Ida Tallinna Keskhaigla erakorralise meditsiini osakonna (EMO) juht Märt Põlluveer rääkis Tallinna linnavalitsuse 29. märtsi pressikonverentsil, et Tallinnas tegutsevad haiglad on sõlmimas ühist kokkulepet, millega jaotatakse seisundite alusel ära, milline patsient peaks kuuluma EMOsse ja milline mitte. Otsustamisse on kaasatud ka kiirabi ja perearstid.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee