Triin Tabur • 31. märts 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

PERH ja lastehaigla taotlevad kliiniku loomiseks 26,8 mln eurot

Foto: Scanpix/Caro

Põhja-Eesti Regionaalhaigla ja Tallinna Lastehaigla soovivad riigilt uue ühise kliiniku projekteerimiseks ja ehitamiseks 26,8 miljonit eurot.

Regionaalhaigla ja lastehaigla juhid Agris Peedu ja Katrin Luts kirjutavad sotsiaalministeeriumile saadetud ühispöördumises, et arvestades rahvastiku sündide prognoose, rahvusvahelist kogemust, haiglavõrgu arengukava põhimõtteid ja uue Tallinna haigla visiooni on põhjendatud Tallinnas Põhja-Eesti sünnitusabi ja günekoloogia ning neonatoloogia pädevuskeskuse loomine.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee