Mirjam Esperk • 12. aprill 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Täna koguneb meedikute streigikomitee

Foto: Erik Prozes

Kuna valitsus tervishoiu rahastamise suurendamise otsuseid eile ei teinud, siis koguneb täna meedikute streigikomitee.

"Tervishoiutöötajatele antud lubaduse järgi pidi valitsus tervishoiu rahastamise suurendamise otsused tegema hiljemalt eile. Seda ei toimunud. Täna kl 15.30 koguneb tervishoiutöötajate streigikomitee," seisab Arstide liidu peasekretäri Katrin Rehemaa poolt saadetud teates.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee