Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Põllumehed: arstiabi on maapiirkonnas halvasti kättesaadav
Põllumeeste keskliit leiab, et valitsus peaks kuulama meedikuid ning muutma rahastust, et arstiabi oleks mõistliku ooteajaga kättesaadav kõikjal.
Foto: Pixabay.com
Maapiirkondade elanikel on järjest keerulisem arsti juurde aega saada, vahel tuleb oodata isegi rohkem kui pool aastat, kuulevad põllumajandusorganisatsioonid tihti oma valdkonna ettevõtjatelt.
Kui töö- ja terviseminister Jevgeni Ossinovski pakkus lisaraha leidmiseks tervishoidu välja idee, et riik võiks hakata tasuma eakate eest sotsiaalmaksu, siis rahandusministrile Sven Sesterile see lahendus ei meeldinud. Sester teatas täna, et tal on oma kava lisaraha leidmiseks.
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.