ITK ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkool tihendavad koostööd

Tudengid õppetööl.
Tudengid õppetööl.

Täna, 16. mail kell 8.30-14.30 toimub Ida-Tallinna Keskhaigla ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ühiskonverents „Uurimistööde alasest koostööst“. Konverentsi eesmärk on kõrgkooli- ja haiglavahelise uurimistööde läbiviimise koostööplatvormi kujundamine.

Ühiskonverentsil räägitakse kõrgkooli ja haigla ootustest ja nõuetest tudengi lõputööle, oma edukalt kaitstud lõputöösid tutvustavad kõrgkooli värsked vilistlased. Ühiskonverentsi lõpetavad rühmatööd ja arutelu, mis annavad aluse kõrgkooli- ja haiglavahelise uurimistööde läbiviimise koostööplatvormi kujundamiseks.

„Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli üks eesmärkidest on läbi uurimis- ja arendustegevuse toetada töömaailma. Tänane konverents on hea näide selle kohta, kuidas läbi üliõpilaste lõputööde saab toetada haigla igapäevast tööelu. Meie eesmärk on, et 100% üliõpilaste lõputöödest baseeruksid tööelu vajadustele, et töö tegijad saaksid praktilise kogemuse ja tööandja kasuliku lahenduse,“ ütles kõrgkooli rektor Ülle Ernits

„Koostöö Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli üliõpilaste ja õppejõududega annab meile võimaluse kokku panna mitmekülgne meeskond olulistele uurimisküsimustele vastuste otsimiseks ning hoida end läbi koostöö praktikutena kursis kaasaegsete tervishoiualaste õppe suundadega,” lisas Ida-Tallinna Keskhaigla õendusjuht Ülle Rohi

Haigla ja kõrgkooli ühiskonverents „Uurimistööde alasest koostööst“ toimub Ida-Tallinna Keskhaigla ruumides, Ravi tn 18, Tuppitsa nimeline saal.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.