Mirjam Esperk • 17 mai 2017 12:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Patsiendid tunnustasid enim Karin Varikut ja ja Epp Heinolat

Üks enim patsientide tunnustust pälvinud TÜKi arste on doktor Karin Varik (pildil paremal).  Foto: Andres Tennus /TÜK

TÜ Kliinikumi 18. kevadkonverentsil anti lisaks "Kliinikum tunnustab" tiitlile välja ka teisi tunnustavaid tiitleid - enim patsientide tunnustust pälvinud arstid, üliõpilaste tunnustuse pälvinud õppejõud ning esmakordselt tunnustati ka parimad õenduspraktika juhendajad.

Enim patsientide tunnustust pälvisid kirurgiakliiniku lastekirurgia osakonna juht ja arst Karin Varik ja neurokirurg Epp Heinola.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee