Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Alkoholi liigtarvitajaid hakkab sõeluma veel 11 perearstikeskust

Alkoholi liigtarvitamise varajase avastamise ja lühisekkumise teenust hakkavad lisaks praegusele 11 perearstikeskusele osutama veel 11 uut perearstikeskust.

Teenuse käigus hindavad arstid ja õed patsientide alkoholitarvitamist AUDITi testi abil ning vajadusel viivad läbi lühisekkumise ehk lühikese struktureeritud vestluse, et patsienti motiveerida oma harjumusi muutma.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee