Mirjam Esperk • 1 juuni 2017 10:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Karin Orgulas pälvis "Lastega ja lastele" elutööpreemia

Lastehaigla onkohematoloogia osakonna arst Karin Orgulas.  Foto: Erakogu

Vabariigi presidendi kantselei ja õiguskantsleri kantselei poolt väljaantud elutööpreemia pälvinud Tallinna Lastehaigla onkohematoloogia osakonna arsti Karin Orgulast iseloomustavad väikeste patsientide vanemad, kui väga pühendunud ja hoolivat arsti ja inimest.

"Doktor Orgulas on siiras ja seda on näha, et ta tõesti hoolib neist lastest," rääkis Karin Orgulase tunnustusauhinna "Lastega ja lastele" laureaadiks esitanud väikese patsiendi ema Marianne Meditsiiniuudistele.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee