Mirjam Esperk • 9 juuni 2017 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Koolieelikud saavad kõige sagedamini viga oma kodus

Foto: pi

Enamikku väikelastega juhtuvaid tahtmatuid vigastusi kodus on võimalik ennetada, kui muuta nii lastevanemate kui ka tervishoiutöötajate lähenemist probleemile.

Traumad ja tahtmatud vigastused on jätkuvalt üks peamistest surma ja invaliidsuse põhjustajatest vaatamata sellele, et elukeskkond muutub järjest turvalisemaks. Kui kooliealised lapsed on enim ohustatud liikluses toimuvatest õnnetustest, siis kodu on see koht, kus juhtub kõige enam õnnetusi eelkooliealiste lastega. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee