Triin Tabur • 28 juuni 2017 11:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kliinikute huvi hambaravihüvitise lepingu vastu on vähene

Üks, kes haigekassaga täiskasvanute hambaravi lepingu sõlminud, on LTKH.  Foto: Andras Kralla/ÄP

Täiskasvanutele hambaravi pakkumiseks on haigekassaga lepingu sõlminud veidi vähem kui 50 teenuseosutajat, kokku on Eestis aga umbes 550 hambaraviteenuse tegevusloa omanikku.

Täiskasvanute hambaravi pakkumiseks on haigekassale 28. juuni seisuga esitatud kokku üle 100 taotluse. Haigekassa oli vastava lepingu sõlminud 48 teenuseosutajaga kokku 64 asukohas. Neist kümme teenuseosutajat tegutseb Tallinnas kokku 13 asukohas. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee