Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Hiiumaa haigla võrgustub Regionaalhaiglaga
Täna sõlmitakse SA Hiiumaa Haigla ja Regionaalhaigla poolt asutatud SA Hiiu Maakonnahaigla vahel ühinemisleping, mille tulemusena hakkab eriarstiabi ja sellega kaasnevate teenuste korraldamise eest Hiiumaal vastutama Regionaalhaigla
Põhja-Eesti Regionaalhaigla haiglavõrgu juht Meelis Roosimägi ütleb Hiiumaa haigla uuest rahastusmudelist kõneldes, et kokkuvõtteid on küll vara teha, ent olukorra paranemine on selge.
Ravimite ettevalmistus ja manustamine nõuab täpsust. Professionaalsed süsteemid nagu ravimijaotajad, ravimikandikud ja nädalasüsteemid tagavad, et iga ravim oleks omal kohal ja õige ajal kiirelt ning mugavalt kättesaadav.