Mirjam Esperk • 2 august 2017 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Euroopa Komisjonis on valmimas kolme valdkonna arvamused

Foto: EPA

Euroopa Komisjoni ekspertpaneel hindab innovatiivsete ravimite hinnastamismudeleid, juurdepääsu tervishoiule ja esmatasandi tervishoiu tegevuse tulemuslikkust. Arvamused peaks valmima selle aasta sügiseks.

Tervisesse investeerimise efektiivsete meetodite ekspertpaneel valmistab ette kolm arvamust EL tervisestrateegia prioriteetvaldkondades – kõrge hinnaga ravimite rahastamismudelid; juurdepääs tervishoiuteenustele ja esmatasandi tervishoiuteenuste tulemuslikkus.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee