AS Ortopeedia Arstid kasvatas kasumit

AS Ortopeedia Arstid kasvatas eelmisel aastal nii käivet kui ka kasumit.

Müügitulu sai Ortopeedia Arstid AS eelmisel aastal 2,308 miljonit eurot, aastal 2015. aastal saadi müügitulu mõnevõrra vähem, 2,138 miljonit eurot.

Kasumiks saadi 2016. aastal 279 tuhat eurot, mis võrreldes üle-eelmise aastaga mõnevõrra suurenes - aastal 2015 oli selleks summaks 234 tuhat eurot. 

Palgakuluks 384 tuhat eurot

Majandusaasta algul oli ettevõtte palgal põhitöökohaga 14 töötajat ja osalise töökoormusega tööettevõtulepingutega veel 12 töötajat.

Ettevõtte poolt majandusaasta jooksul arvestatud palgad moodustasid kokku 384 tuhat eurot. Ettevõtte nõukogu liikmetele täiendavat tasu ei makstud. Ettevõtte juhatuse liikmetele maksti tasusid summas 80 tuhat eurot. Äriühingu juhatus koosneb kahest liikmest - Diana Timoðova ning Mihkel Mardna.

 

Ortopeeda Arstid AS alustas tegevust 2005. aasta jaanuaris, ettevõte tegutseb kui erihaigla.

Ettevõte on haigekassa lepingupartner ambulatoorse, päevakirurgilise ja statsionaarse ortopeedilise teenuse osutamisel. Aasta-aastalt on kasvanud isemaksjatest patsientide osakaal – ka 2016. aastas suurenes ettevõtte käive eeskätt seoses isemaksjatest patsientidele osutatud teenuste mahu kasvuga.

Eesmärgid järgmiseks majandusaastaks

2017. aastal on ettevõttel plaanis jätkata oma tegevust. Seoses haigekassa hinnakirja tõusuga jätkub tegevus- ja lepingumaht pisut suuremas mahus kui aastal 2016.

2017. aastal jätkub suund, et haiglas tehakse pigem keerukamaid operatsioone, millega tõuseb keskmine teenuse hind ja tulusus. Ettevõte jätkab tegevust tervishoiuteenuse ekspordi suunal, otsides aktiivselt teistest riikidest Eestisse tulevaid patsiente.

2017. aastal on ettevõttel kavas maksta täies mahus tagasi LHV Pangalt kaasatud laenukapital.

 

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.