Uudised
Ainult tellijale

LTKH: ravijärjekordades on süüdi haigekassa

Foto: Lääne-Tallinna Keskhaigla

Lääne-Tallinna Keskhaigla käive kasvas ning kasumit teeniti ligi 2 miljonit eurot, aga firma juhtkonnale tekitavad muret ravi rahastamine ning pikad ravijärjekorrad.

Äripäeva infopanka jõudnud ettevõtte majandusaasta aruandest selgub, et arstiabi osutamisega tegeleva Lääne-Tallinna Keskhaigla ASi müügitulu kasvas 2016. aastal 6 protsenti, 56,4 miljoni euroni. Ärikasum vähenes aga 1,36 miljoni võrra, 2,21 miljoni euroni, kirjutas Äripäev.

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee