Uudised
Ainult tellijale

Keskaja kindluse hospidalist aktsiaselts Järvamaa Haiglani

Järvamaa Haigla.  Foto: ÄP/Raul Mee

Järvamaa Haigla sünnipäevakonverents toimub Paide Kultuurikeskuses 27.09.2017, algusega kell 13.00.

Inimene püüdis end ravima hakata juba ajaloo koidikul seoses oma isiksuse arenguga ja ümbritsevast loodusest eraldumisega. Meditsiin on arenenud tihedas seoses inimkonna ajaloo, filosoofia ja üldise kultuuriga. Järvamaal saame ajalooallikatele tuginedes teadlikumast inimeste abistamisest ja ravitsemisest hakata rääkima umbes viiesaja aasta tagusest perioodist kui Paide Vallimäele oli kerkinud kindlus.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee