Uudised
Ainult tellijale

Juhatus ostis Soome ravimifirma Balti äri välja

Foto: Oriola

Soome farmafirma Oriola müüs oma Balti äri kohalikule juhatusele. Kauba sees on ka Eesti äri, ent ühtegi eestlast ostjate pundis pole, kirjutas Äripäev.

Käed löödi eelmisel nädalal ning kokkuleppe järgi müüb Soome firma oma Balti üksuse selle juhatusele, mis on koondunud SIA Oribalt Groupi nimelise Läti ettevõtte alla, kajastab Äripäev.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee