Violetta Riidas • 30 august 2017 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Sõlmitud on 133 hambaravi lepingut

Enim lepinguid on sõlmitud Harjumaal.  Foto: Haigekassa

Augusti lõpu seisuga on haigekassaga sõlminud täiskasvanute hambaravi lepingu 126 teenusepakkujat, taotlusi on esitatud 149. Hüvitist on kasutanud 16 404 inimest 636 831 euro eest.

Haarjumaal oli  24. augusti seisuga lepingu sõlminud 31 teenusepakkujat, kelledest suuremad on LTKH, Läänemere Hambakliinik ja Pirita Hambaravi. 

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee