Triin Tabur • 4 september 2017 11:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Mekalasi Oy laieneb Baltikumi turule

Foto: Mekalasi Oy

Mekalasi Oy, labori- ja haiglatarvete müügi- ja turundusettevõte, mis asutati 1952. aastal Soomes, laieneb veel sel aastal Baltikumi turule.

Mekalasi Oy on osa SAXO kontsernist, kuhu kuulub ka Mekalasi plastiktoodetega tegelev tütarettevõte Plastone OÜ, mis on Eesti turul olnud juba 2005 aastast alates. Plastone OÜ-s töötab kokku 90 töötajat ja tehased asuvad Sauel ning Haapsalus.

contentIsAvailabeForDoctorsOnly

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee