Triin Tabur • 12. september 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tanel Rossi tegevuskava 5 aastat tagasi

Tanel Ross  Foto: Raul Mee/ÄP

Viimaseid nädalaid haigekassat juhtiv Tanel Ross esitas viie aasta eest ametisse kandideerides oma tegevuskava juhatuse esimehena. Kui palju neist tänaseks täidetud on?

Haigekassa senise juhi Tanel Rossi ametiaeg saab selle kuu lõpuga läbi, ei ole teada, kas ta kandideerib ka järgmiseks ametiajaks. Praeguseks on haigekassa juhatuse esimese konkursil sõelale jäänud kaks kandidaati.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee