Triin Tabur • 14 september 2017 09:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Vask: haigekassa juhatuse esimees peaks nägema suurt pilti

Foto: Terje Lepp

Haigekassa juhil peaks olema eelkõige tervishoiukorralduslik kompetents ja suure pildi nägemise võime, leiab Lõuna-Eesti Haigla AS juhatuse liige Arvi Vask.

"Tervishoid ja selle korraldus on piisavalt keeruline nähtus, et ilma vastava haridusliku toeta hakkama saada. Ilma teadmiste ja oskusteta võib vabalt detailidesse ära uppuda ja jääda nautima peenhäälestust või mõne huvigrupi kallutatud nägemust, mis asja edasi ei vii," selgitas Arvi Vask.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee