Triin Tabur • 18 september 2017 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Danilov: haigekassat peab juhtima missioonitundega inimene

Tartu Ülikooli Kliinikum SA juhatuse liige Hannes Danilov.  Foto: PM/Mihkel Maripuu

Kliinikumi juhatuse liige Hannes Danilov leiab, et haigekassa juhatuse esimehel peab muude omaduste ja oskuste kõrval olema missioonitunnet, sest ametnikud on ühiskonnas tihti tõrjutud seisus.

Hannes Danilov pakkus välja neli kriteeriumit, mis peaksid tema arvates iseloomustama head ametnikku, kuna haigekassa juht on kõigepealt ametnik.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee