Uibokandi firma loodi kolm päeva enne PERHi konkursi lõppu

Eesti ühe magusama apteegipinna konkursil kaotanud firma on Apotheka töötaja äsja loodud ettevõte.

Eile kirjutas Eesti Päevaleht sellest, kuidas Apotheka apteek keeldub rendilepingu lõppemisest hoolimata Põhja-Eesti regionaalhaigla (PERH) müügipinnalt lahkumast. Kuna apteek pole haigla korduva palve peale pinda vabastanud, lubas PERH üüripinna tagasisaamiseks Apotheka kohtusse anda.

Nüüd aga selgus, et konkursil kaotanud Apteekide Arenduse OÜ esitas kahe nädala eest Tartu halduskohtule kaebuse keelamaks ravimiametil anda konkursi võitjale Benu apteegile PERH-is tegevusluba, kirjutab Eesti Päevaleht. Loo teeb põnevaks asjaolu, et tundmatu firma Apteekide Arenduse OÜ loodi täpselt kolm päeva enne PERH-i apteegiruumide konkursi lõppu. Ettevõtte omanik Piret Uibokand töötab aga PERH-ist lahkumast keelduva Apotheka apteegiketi piirkonnajuhina.

Uibokand põhjendas kolm päeva enne konkursi tähtaega firma loomist proviisorapteekide tulekuga. „Iga agar proviisor vaatab praegu ringi, kus ta võiks hakata oma isiklikku apteeki pidama,” selgitas ta. Samal ajal ei välistanud Uibokand võimalust, et konkursi võidu korral oleks ta liitunud mõne turundusketiga. „See ei tähenda, et see pole minu apteek, kui see kannab mõnd kaubamärki. See on hoopis teine tera,” märkis ta.

Loe pikemalt Eesti Päevalehest.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.