PERH ei keera apteegil vett kinni

Põhja-Eesti regionaaalhaigla (PERH) loobus esialgsest plaanist keerata haiglas kehtiva üürilepinguta tegutseval Apotheka apteegil vesi ja elekter kinni.

PERH-i juht Agris Peedu ütles, et kommunaalteenuste piiramist apteegile arutati ka nõukogus, kuid praegu otsustati seda mitte teha, kirjutab Eesti Päevaleht.

"Me ei välista, et sellise sammu millalgi ikkagi astume,” ütles Peedu ja lisas, et nad ootavad endiselt haigla esitatud hagi arutamist kohtus.

Nimelt on haigla esitanud kohtule koos ruumide valduse välja nõudmise hagiga kokku kolm esialgse õiguskaitse taotlust ehk algul palus PERH kohtult, et pind vaidluse lahendamiseni nende valdusse tagasi määrataks, peale selle on haigla kahel korral taotlenud kohtult tekitatud kahjude hüvitamist ja Apotheka ehk Terve Pere Apteek OÜ pangaarvete arestimist. Kohus pole rahuldanud ühtegi taotlust.

Seega võis haigla karta, et kui nad vee ja elektri kinni keeravad, esitab apteek omakorda taotluse, mis kohtu senise käekirja järgi oleks ilmselt rahuldatud Apotheka kasuks.

Haigla ja apteegi üürivaidlus on kestnud kolm kuud. Apotheka üürileping PERH-is lõppes 2. oktoobril 2017.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.