Violetta Riidas • 6 oktoober 2017 10:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kolm hambaravi teenusepakkujat on lepingust loobunud

Enim lepinguid on sõlmitud Harjumaal.  Foto: Haigekassa

Haigekassaga sõlmitud täiskasvanute hambaravilepingust on loobunud kolm teenusepakkujat.

Heaigekassa kommunikatsioonispetsialist Kaidi Kasenõmme sõnul saab täiskasvanute hambaravihüvitist 5. oktoobri seisuga kasutada 150 hambaravikabinetis üle Eesti. Lepingust on loobunud kolm teenuseosutajat: OÜ Medical Dent (Tallinna), EasyDental OÜ (Harjumaa) ja Osaühing MACULA (Ida-Virumaa).

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee