Violetta Riidas • 13 oktoober 2017 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Hambaravihüvitist on kasutanud vaid käputäis

Foto: Pixnio.com

Juulist kehtima hakanud riiklikku hambaravihüvitist on praeguseks kasutanud vaid 34 000 inimest ehk 3,5 protsenti 959 000-st ravikindlustatud täiskasvanust summas 1,4 miljonit eurot. Järgmisesse kalendriaastasse tänavust hüvitist üle kanda ei saa.

Pensionäridele, rasedatele, alla aastase lapsega emadele ja suurenenud hambaravi vajadusega inimestele on aastaseks hüvitispiiriks 85 eurot, ülejäänud täiskasvanutele hüvitab riik kuni 30 eurot aastas. Sealjuures saab 30-eurost hüvitist kasutada kuni poole raviarve tasumiseks, kirjutas ERR.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee