Siret Trull • 27. oktoober 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Apteekritele pole seni kordagi lähtetoetust makstud

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Maapiirkonda tööle suunduvatel apteekritel on alates 2015. aastast sarnaselt eriarstidega olnud võimalik taotleda lähtetoetust. Siiani seda aga veel kellelegi välja makstud ei ole ning nii apteekrid kui ametnikud leiavad, et toetuse maksmise tingimused tuleks üle vaadata.

Apteekri lähtetoetuse saamiseks on senini esitatud vaid üks taotlus ja seda tehti aastal 2015. Esitatud taotlus jäeti rahuldamata.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee