Triin Tabur • 28 veebruar 2018 10:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Lähtetoetus takerdub ajanappuse taha

Foto: Scanpix/Caro

Arstide nappust kogevatel väikehaiglatel ei ole suurt abi ka riigi pakutavast noore arsti lähtetoetusest, sest selle saamiseks on äsja ülikooli lõpetanul dokumente õigeks ajaks korda saada väga raske, kui mitte võimatu.

"Mina pole seda lähtetoetust kasutada saanud," nentis mullu augustis Tartu ülikooli lõpetanud ja septembris Kuressaare haigla erakorralise meditsiini osakonna juhatajana tööle asunud Mihkel Laidna Saarte Häälele.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee