Violetta Riidas • 8 november 2017 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

REF: hambaravi piirhindu tuleks korrigeerida

Hambaarsti juures.  Foto: Scanpix/Caro

Riigikogu reformierakondlased saatsid tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovskile saatsid arupärimise täiskasvanute hambaravihüvitise kohta, milles tegid ühtlasi ettepaneku korrigeerida haigekassa kehtestatud piirhindu.

Arupärimises viidatakse, et eelmisel aastal vastu võetud täiskasvanute hambaravitoetuse puhul on suuri vaidlusi tekitanud lõhe haigekassa hinnakujundusmetoodika ja hambaravi hindade vahel, mis on takistanud hambaraviteenuse osutajatel sõlmida lepinguid hüvitise kasutamiseks. Teenusega on üle riigi liitunud vaid 25% teenusepakkujaist, peamiselt avaliku sektoriga seotud hambaraviteenuse osutajad. Ülejaanud ei pea liitumist olemasolevatel tingimustel aga võimalikuks.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee