Siret Trull • 14 november 2017 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Aljona Kurbatova: tööd HIVi peatamiseks ei tehta piisavalt

TAI nakkushaiguste ja narkomaania ennetamise osakonna juhataja Aljona Kurbatova  Foto: Powerhouse

Täna Riigikogus peetud HIV valdkonna ekspertide ümarlaual ütles TAI nakkushaiguste ja narkomaania ennetamise osakonna juhataja Aljona Kurbatova, et väga oluline on teadlikkuse tõstmine arstide seas. Ta lisas, et me teeme tööd HIVi peatamiseks, aga me ei tee piisavalt palju.

Riik plaanib järgmisel aastal 5 miljonit eurot HIVravile lisaks, millega ümarlaual osalejate hinnangul kõiki haigeid ravida ei suudeta. Praegu kulub 4000 inimese raviks 14 miljonit eurot. Järgneva 3000 raviks 5 miljonist eurost ei piisa.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee