• 15.11.17, 15:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Galerii: Vähiteemalised ettekanded tegid näod tõsiseks

Möödunud nädalal tähistas Eesti Vähiliit oma 25. aastapäeva konverentsiga „Vähk Eestis ennetamise ja varase avastamise hetkeseis ning arenguperspektiiv“.
Esiplaanil Onkoloog ja Vähiliidu nõukogu esimees Vahur Valvere
  • Esiplaanil Onkoloog ja Vähiliidu nõukogu esimees Vahur Valvere
  • Foto: Meeli Küttim
Rõõmustavaid uudiseid vähi vallast oli ettekandjatel vähe, mistõttu püsisid ka kuulajate näod tõsised.

Seotud lood

Uudised
  • 08.12.17, 07:00
Mobiilne nahakabinet viib abi maakondadesse
Nahakasvajate ennetamisel on oluline mõista, millega on tegu ja kas see nõuab kiiret sekkumist, rääkis TÜ Kliinikumi nahakliiniku dermatoveneroloog Külli Paasik.
Uudised
  • 01.12.17, 07:00
Mobiilse kabineti käigus hoidmine nõuab lisaraha
TÜ Kliinikumi meestekliiniku juhataja, meestearst-uroloog Margus Punab tõi välja, et kui mobiilne täisvarustuses meestearsti vastuvõtukabinet on majanduslikult väga kasulik patsiendile ja riigile, siis teenuseosutajale esitab see väljakutse.
  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele