Triin Tabur • 27 november 2017 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

EMO koormus on probleem üle Euroopa

Foto: Raul Mee/ÄP

Euroopa Komisjon on andnud viis soovitust liikmesriikidele, kuidas tervishoiusüsteemi senisest efektiivsemaks, kättesaadavamaks ja säilenõtkemaks muuta.

„Sotsiaalse ebavõrdsuse ja puuduliku sotsiaalkaitse nõiaring tuleb Euroopas lõpetada,“ rõhutas Euroopa Komisjoni tervishoiu ja toiduohutuse volinik Vytenis Andriukaitis Euroopa Parlamendis 23. novembril, kui rääkis tervisealastest väljakutsetest Euroopa Liidus.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee