Violetta Riidas • 15 detsember 2017 09:50
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Täiskasvanute hambaravisse suunatakse lisaraha

Haigekassa juht Rain Laane vestlemas hambaarstide liidu juhi Marek Vingiga konverentsil Meditsiin 2018.  Foto: Raul Mee

Haigekassa nõukogu otsustas tänasel koosolekul muuhulgas, et hambaarstide hulgas palju pahameelt tekitanud täiskasvanute hambaravi teenuste hindu tõstetakse ja hambaravisse suunatakse juurde 2,4 miljonit eurot.

Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski ja haigekassa juht Rain Laane tutvustasid täna haigekassa nõukogul vastu võetud otsuseid ja peatusid pikemalt ka täiskasvanute hambaravil ja järgmise aasta alguses muutuval proteesihüvitiste korral.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee