Veebruar toob uue tervisekeskuse

Tapa tervisekeskuse eskiis.
Tapa tervisekeskuse eskiis.

Kümmekond päeva enne riigi sünnipäeva ehk 15. veebruaril jõuab lõpule aastatepikkune töö ning Viru Haigla AS avab Tapal uue esmatasandi tervisekeskuse.

Kõik piirkonnas pakutavad eriliigilised esmatasandi tervishoiuteenused koondatakse ühtsele taristule. Tõuseb nii kõigi esmatasandi tervishoiu põhi- ja teiseste teenuste kvaliteet kui ka nende teenuste pakkujate omavahelise koostöö tase.

"Meie soov on, et ka järgmised 100 aastat elaks Eestis terved ja elurõõmsad inimesed," toovad haigla juhid EV100 lehel välja. "Seda tähistame veebruarikuus kõigile huvilistele avatud perepäevaga," lisatakse lehel.

Viru Haigla juht Meelis Kukk täpsustas, et Tapa tervisekeskuse avamine on 15. veebruaril algusega kell 10.00. Keskus asub Tapal aadressil Valgejõe 14.

Külalised saavad tutvuda uue majaga, seal pakutavate teenustega, samuti on selleks päevaks kokku pandud eraldi peoprogramm.

Tapa tervisekeskuses saavad olema ruumid neljale perearstile ja kaheksale pereõele, ämmaemandale, hambaarstidele, mitmetele eriarstidele, taastusravile ja apteegile. Keskuses on röntgeniuuringu ja laborianalüüside võimalused.

Tapa tervisekeskus läheb maksma u 1,8 miljonit eurot, millest Euroopa Liidu abiraha on 690 000 eurot.

Ka Järva Vallavalitsuse Koeru tervisekeskuse ehitustööd on planeeritud valmima 2018 kevadtalvel. Nii Koeru kui ka Tapa tervisekeskuse projekti lõpuks on ametlikult planeeritud 31. märts 2018.

Sel nädalal avas Tallinnas uksed Lääne-Tallinna Keskhaigla Mustamäe tervisekeskus, mis oli esimene neist tervisekeskustest, mis riigilt ELi abiraha said. Avamisjärge ootab sel aastal veel vähemalt 15 sellist tervisekeskust.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.