Galerii: Tapal avati tervisekeskus

Täna hommikupoolikul avas Viru Haigla Tapa linnas tervisekeskuse.

Kümmekond päeva enne riigi sünnipäeva, jõudis lõpule aastatepikkune töö ning Viru Haigla AS avas uhkusega Tapal uue esmatasandi tervisekeskuse. Projekt on osaliselt kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondist ning Tapa linn üks esimesi omavalitsusi, kus kaasaegne tervisekeskus avatakse.

„Keskuse tegevuse eesmärgiks on tagada esmatasandi tervishoiuteenuste kättesaadavus ja mitmekülgsus tervisekeskuse teeninduspiirkonnas, parandada teenustele juurdepääsu, vähendada seeläbi tervisealast ebavõrdsust ning edendada sotsiaalset kaasatust. Kõik piirkonnas pakutavad eriliigilised esmatasandi tervishoiuteenused koondatakse ühtsele taristule, luues maksimaalsed eeldused nende omavahelise sünergia taseme oluliseks tõusuks,“ võttis Viru Haigla tegevjuht Meelis Kukk tehtu kokku.

Viru Haigla AS on Tapa Haigla AS õigusjärglane, kelle jaoks on viimased aastad olnud kiire laienemise ja arengu aeg, tuues Eesti tervishoiuteenuste maastikule uue ja põneva tegija.

Galerii

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.