Triin Tabur • 29 jaanuar 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Magus piirkond määrab käibe ja edukuse

BENU apteek vanas postimajas saab loota rahvarohkusele ja turistidele. Konkurendid aga hingavad kuklasse: üle tee on Ülikooli Apteek ja kõrval Viru keskuses Apotheka.  Foto: Erik Prozes / Äripäev

Uute apteekide avamisi on paari viimase aastaga seadusemuutuse tõttu kõvasti tagasi tõmmatud. Järjest määravam on edukuse juures mitte ketiapteekide arv, vaid asukoht.

Uusi apteeke on viimased kolm aastat saanud avada vaid äriühing, kus enamusosalus kuulub proviisorile või FIE–proviisorile. Ravimiameti loal on 2015. aasta märtsist tänaseni üle Eesti avatud 21 proviisorapteeki ja 18 haruapteeki.

contentIsAvailabeForDoctorsOnly

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee