Siret Trull • 14 veebruar 2018 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Patsiendi identifitseerimise veast teatati mullu korduvalt

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Ravimiametile saadetud ohujuhtumi teatistes bioloogiliste preparaatide kasutamisel anti 2017. aastal kolmel juhul teada haigla personali vest patsiendi identifitseerimisel.

2017. aastal tegi ravimiamet neli inspektsiooni rakke ja kudesid hankivatesse ja käitlevasse tervishoiuasutusse, kus kontrolliti sugurakkude ja embrüote ning vereloome tüvirakkude hankimist, ning inspekteeriti kolme verekeskust.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee